четвер, 4 червня 2015 р.

Граємо, читаємо, літечко вітаємо.

На початку червня відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Повчальними та цікавими розвагами, яскравою ляльковою феєрією розпочалась пора літнього читання та відпочинку «Літо, книга, діти – будемо весело дружити» для маленьких друзів Черняхівської бібліотеки для дітей.

Чарівний хлопчик Буратіно привітав малечу та дорослих з початком літа, Днем захисту дітей та запропонував сміливо вирушати в загадкову подорож, щоб відшукати золотий ключик, що дозволить відкрити двері в незвичайний світ лялькового театру.


Маленькі учасники дійства самі перевтілились в казкових героїв і зачаровано спостерігали за діями юного ляльковода, автора ляльок, виконавця всіх ролей Нікіти Перцова, що виявився неперевершеним актором та виконавцем дитячих мрійДіти та вихованці дитячих садочків щиро вдячні всім, хто підготував та провів захоплююче дитяче свято під розлогими вітами каштанів і туй у дворі дитячої бібліотеки.


У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

                               
Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.