вівторок, 4 жовтня 2016 р.                                          Всеукраїнський День бібліотек
                    Бібліотеки були і залишаються символом культури суспільства.
    І саме  БІБЛІОТЕКА покликана вирішити багато проблем,  як у містечку  так і  на селі, стати територією духовності та знань, першим помічником в освіті, професійному становленні, організації дозвілля населення.
     Невеликою частиною бібліотек України є книгозбірні нашого району. Це  38  бібліотек в сільській місцевості, з яких доступні 33, та  2 селищні бібліотеки. В більшості з них працюють самовіддані люди, професіонали, які  вважають свою роботу покликанням душі.  

    В останні роки за Черняхівською центральною районною бібліотекою поступово все більше закріплюється статус соціального, освітнього, інформаційно-культурного закладу, центру міжособистісного спілкування і змістовного проведення дозвілля
Нас позитивно сприймають, поважають. І свідченням того є присутність на  зібранні почесних гостей - представників влади, партнерів, друзів бібліотеки,ветеранів бібліотечної справи.
 Поскільки бібліотеки нашого району працюють в межах культурно-освітніх округів, наші найближчі партнери – заклади освіти, в співдружності з якими проводиться  значна робота ,особливо з дітьми та юнацтвом. Нашими надійними партнерами є  вихователі дошкільних закладів, вчителі , психологи та шкільні бібліотекарі.Ось і сьогодні бібліотекарів прийшли привітати самі найменші читачі, вихованці дитячого садочку №1.


Жодна бібліотека не може плідно працювати без справжніх друзів . Вони є і активом, і помічниками, і однодумцями. Адже сам бібліотекар не в змозі виконати всі покладені на нього завдання. І тут на допомогу приходить бібліотечний клуб, об’єднання, рада. Ми можемо називати його по-різному, але зміст – один. Це юні або дорослі читачі, яких об’єднало спільне захоплення і які мають про що розповісти широкому загалу. В районній бібліотеці – це клуб «Друзі бібліотеки», «Арт-юність». Наші партнери, члени клубу  і  в цей святковий день  на святі бібліотекарів 


На святі відбулося підведення підсумків огляду – конкурсу «Клуб за інтересами - одна із форм залучення читачів до бібліотеки» та «Книжкова виставка, як основна форма роботи бібліотеки».

 Присутні мали змогу ознайомитись з  роботами своїх  колег Ніли Никончук (лялька- мотанка) та Дарини Протасевич     (Квілінг), а також дуже цікавими, незвичайними виробами-розвиваючими книгами для дошкільнят,  які виготовлені Катериною Мосійчук, донькою Ніни Степанівни Кравченко, що багато років працювала в районній дитячій бібліотеці, а також
 вихователем дитячого садочка №4 Коховою Юлією. Також зацікавленість викликала фотовиставка "Книга в руках молодих"
Організатори свята запросили всіх присутніх стати учасниками благодійної ярмарки  «Від серця до серця», кошти від якої будуть спрямовані на благодійну справу -лікування маленького черняхівця Тимурчика Бондарчука.