вівторок, 28 лютого 2017 р.

                                 Книга скликає друзів

Великої популярності серед читачів  району набув конкурс «Найкращий читач року». Проведення такого конкурсу дає можливість створити позитивний імідж діяльності бібліотек району, привернути увагу місцевої влади до бібліотечних закладів, залучити якомога більше дітей до читання.
         Хочеться відзначити, що конкурс дитячого читання дає учасникам незабутні враження, а бібліотекарям- моральне задоволення від своєї роботи. Адже,виховуючи гарних читачів, прищеплюючи їм любов до книги, вони виконують принципове завдання  по збагаченню знань молодого покоління, майбутнього України.
        28 лютого 2017 року районний етап Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія -2017» пройшов в районній бібліотеці під девізом «Книга скликає друзів». В залі панувала дружня атмосфера, діти в українських костюмах знайомились, обмінювались враженнями і, звичайно, хвилювались. А разом з ними і бібліотекарі. Адже, за умовами конкурсу кожен представляв рекламу своєї бібліотеки, розповідав про прочитані книги та улюбленого літературного героя, про себе, свою родину. Програма передбачала відповіді на запитання анкети. Одним із них було : про що я мрію?  Відповіді дітей були одностайними: «Я мрію, щоб не було війни», «Щоб на світі не було війни, панували любов та мир» , «Щоб не було війни на Сході», «Мрію про мир в Україні» і т.д. Ми вкотре переконуємось, що мрії  12-13-річних дітей є досить дорослими. Діти намагалися  якомога більше розкритись, поділитись своїм талантом, переконати ровесників в тому, що вибрана ними книга є найкращою.  Конкурс вели бібліотекар Черняхівської гімназії Інна Супруненко та учень 9 класу Роман Козлов. Авторитетне журі, а це - бібліотекар Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ст. Катерина Свірська, бібліотекар районної бібліотеки для дітей Валентина Іваницька, бібліотекар с. В. Горбаша Ольга Дорошенко уважно ознайомились із читацькими щоденниками, вислухали всіх учасників конкурсу, визначили переможців в трьох вікових групах. Ними стали Дарина Перегуда (Зороків), Ірина Осецька(Черняхів),  Артем Палій (Селянщина), Ілона Бондарчук (Вільськ), Крістіна Сівченко (Жадьки), Анна Ковтонюк (Браженка), Анна  Макрушина (Пекарщина), Ілона Білоног (Ксаверівка).
        Нещодавно до районної бібліотеки для дітей за програмою «Українська книга» надійшли книжкові новинки, з якими присутніх ознайомила Валентина Іваницька.
      

 Всіх учасників конкурсу привітала директор районної бібліотеки   Р.А. Чорноморець. А юні бандуристки Черняхівської музичної школи Аліна Сахненко та Катерина Дзицюк та їх викладач Оксана Смагула, подарували чудові миті насолоди музикою. Всі учасники конкурсу отримали  грамоти та подяки від районної бібліотеки та солодкі подарунки від постійних спонсорів- фірми «Руден».
       Сподіваємось, що учасники конкурсу та їх наставники отримали приємні враження ,збагатили свої знання, ще раз переконавшись, що книга – безцінне  джерело знань, яке зберігає мудрість всіх поколінь.