четвер, 5 квітня 2018 р.


   Черняхівська центральна районна бібліотека - учасник  правоосвітницького проекту «Я маю право»
     Поширення знань та освітня місія бібліотек, сприяє  залученню  громадян  до правової  активності  та  правосвідомої  поведінки.  Центральна районна бібліотека  включилась в план заходів з реалізації просвітницького проекту «Я маю право»:

Спільно із центром соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді проведено семінар бібліотечних працівників на базі районної бібліотеки на тему : «Популяризація моральних цінностей засобами бібліотечної роботи», для молоді виготовлено буклет «Я маю право»
      В квітні планується:                                                                                                                                                                 
-         спільно з Черняхівським бюро правової допомоги організувати  проект «Бібліокараван» «Запитай у правознавця».
( Проект має на меті подорож із спеціалістами бюро правової допомоги селами району, де в бібліотеках  буде проведено зустрічі з користувачами даного і навколишніх сіл з метою роз’яснення правових документів, що цікавлять читачів. Зустрічі плануються у формі запитань та відповідей. Присутнім буде запропоновано розгорнуту книжкову виставку періодичних видань, книг на морально-правову тематику.
 Схема маршруту:
-Черняхів – село Головино  (учасники: бібліотекарі та користувачі бібліотек сіл Дівочки, Бежів, Горбулів, Осники, Головино,Сліпчиці,Городище)
-Черняхів-Селець (учасники: бібліотекарі та користувачі бібліотек сіл Селець,Сали,Росівка,Видибор,Браженка,Стирти,Федорівка,Жадьки)
-Черняхів-Новосілки (учасники: бібліотекарі та користувачі бібліотек сіл Новосілки,Пекарщина,Селянщина,В.Горбаша,Андріїв)
                                                                                      
 В плані також:
-         Виставка застереження «Не грай із смертю»  (до Міжнародного дня боротьби із зловживанням наркотиками) - червень
-         бібліотечний урок «Школа прав дитини» - жовтень
В рамках Всеукраїнського Тижня права (в грудні) :
·        обладнати інформаційно-ілюстративну виставку                     «Подорож країною знань»
·        провести правознавчу годину «Що буде ,якщо?...»