середа, 6 червня 2018 р.                         Запрошує виставкова світлиця

      В чудовий світ творчості запрошує нас нещодавно відкрита  в районній бібліотеці виставкова світлиця.  Виставку картин складають фантазійні, творчі роботи, які  розкривають нам внутрішній світ кожного учасника  виставки .
На виставці можна побачити малюнки Людмили (мами двох діток), які випромінюють радісне сяйво барв та дивовижну фантазію. Творчі та сповнені глибокою теплотою роботи Миколи Іщенка та щирість і безпосередність композицій його сина Миколи- студента Житомирського медичного інституту. Автори робіт є членами однієї родини.

   
 Лялька завжди буде унікальною – навіть найвправніший майстер не зможе (та й не схоче) створити дві ідентичні ляльки, так вважає і Ніла Василівна Никончук(бібліотекар районної бібліотеки), говорячи: «Кожна виготовлена мною лялька-мотанка має свій неповторний характер, свій вимріяний мною образ, свою прекрасну легенду, своє яскраве життя… Вона, як і кожна людина, неповторна яскрава особистість!»

  Вишиті рушники здавна були поширені на Україні як неодмінний атрибут народного побуту, весільної і святкової обрядовості, як традиційна окраса селянського житла. Важливі  події  в житті народу ніколи не обходились без рушників, які, крім декоративного навантаження, мають великий образно-символічний зміст. У всьому декоративно-прикладному мистецтві немає іншого такого предмета, який би концентрував у собі стільки різноманітних символічних значень. У виставковій світлиці експонуються роботи  давнього друга бібліотеки, чудової майстрині Ніни Янович,вчительки Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ст..